Na dobrej ceste

Autor: Marcela Kovarovičová | 4.10.2013 o 14:57 | (upravené 27.1.2014 o 18:58) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  36x

Akože myslím si, že tá kríza doniesla so sebou áááále kóoopu sr..k.. A zúfalstva! Toľko nezamestnaných! Toľko ubolených ľudských duší.. Akože.. Dovidenia! Ale nenadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré, lebo ľudia! Tak to naozaj je! A nemalo by to byť o fatalizme, o tom, že sa budeme snažiť rozmýšľať nad tým, čo nám kedy osud nadelil a prečo asi.. Nie! Je to o nás! O našej zodpovednosti! O tom, či budem plakať nad rozliatym mliekom a či budeme mať dosť guráže zobrať osud do svojich vlastných rúk, aby...

... sme mohli povedať.. :

"Hej! Stalo sa mi síce toto a toto, stálo to za maderu, ale vieš čo?! Ja som sa nedal, zobral som to do svojich rúk a práve mojou zásluhou sa stalo, že sa mi dnes darí a mám sa fajn!"

Lebo ľudia, toto je ten najsprávnejší prístup.. Naozaj...

A ja vnímam, že je nás veľa. Že kráčame ako vojaci v šíku a robíme revoltu! Revoltu novej doby.. My, generácia mladých, čo vyrástla na Beverly Hills a Baywatch, tí, čo sme zbierali mončičákov, púšťali si hiti fešákov z Backstreet.. Nosili šušťákové mikiny a tešili sa z takých noviniek na trhu, akými bol napríklad "Head and shoulders" šampón.. /teda neviem ako vy, ale mňa to dostalo!:- )/..

Práve my sme tí, čo sme to už pochopili! Deti novej éry.. Novej generácie.. Tí milí a zlatí ľudia, čo teraz vyrábame také chutné a rozkošné veci priamo od srdca a dávame to na sashe.sk.. My to máme totálne v rukách!

Tá kríza.. To bol totálny odpad! Humus, hnus! Svinstvo.. Ale pozrite sa na to, čo to spravilo?! Kníhkupectvá sú zaplavené parádnymi knihami! Kedy predtým sa vám dostalo do rúk toľko kníh o motivácií, psychológií, inšpirácií a osobnostnom raste?!

Teraz je to tu.. Vďaka všetkému otrasnému, čo kedy kríza priniesla, respektíve vďaka dobrým veciam, ktoré sa vytratili, lebo ich kríza so sebou vzala..

Chvala Bohu za to! Dobre tak!

Ideme hore, rastieme!

Tak poďte, bojovníci!

LOVE, PEACE and UNITY! :- )) /toto nie je rýchlokvasené! Toto sú kvality, ktoré prežili veky! :- )/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

EKONOMIKA

Bankomaty majú výročia. Takto vyzerali pred 50 rokmi

Prvý bankomat dali do používania v roku 1967 v Londýne.


Už ste čítali?